Výstavba 31 rodinných domů - Popovičky, Praha východ

       
 

V rámci projektu výstavby rodinných domů v lokalitě Popovičky, ( lokalita nedaleko Průhonic ) Praha východ, realizované společností FURUD a.s. bylo již v I.etapě postaveno 16 řadových rodinných domů, o velikostech 4KK s podlahovou plochou 105m2 a tato etapa je již plně vyprodána. V současné době realizujeme výstavbu II.etapy a prodej 15 samostatných rodinných domů, které jsou řešeny jako 4kk, 4+1, 5kk nebo 6kk, o velikostech od 105m2 do 201m2 podlahové plochy. Rodinné domy budou umístěny na pozemcích o velikostech od 802m2 do 1394m2 s převážně jiho-západní orientací. Při výstavbě těchto domů klademe důraz na nízkou energetickou náročnost a kvalitu bydlení v pěkné lokalitě v dosahu Prahy, D1 a R1.

Rodinné domy jsou realizovány ve dvou variantách dokončení, a to provedení K DOKONČENÍ a NA KÍČ. Díky těmto variantám stavu dokončení stavby najdete Vám tu správnou vyhovující variantu. V našich domech je počítáno s podlahovým vytápěním, elektrokotlem nebo tepelným čerpadlem  REVEL vzduch-voda, kvalitní střešní krytinou BRAMAC a spoustou dalších standardů potřebných k spokojenému a kvalitnímu bydlení.

 

Popovičky se stávají synonymem pro moderní bydlení na venkově, které poskytuje jak klid, pohodu a čisté prostředí, tak vynikající dopravní dostupnost do Prahy a možnost relaxace pro celou rodinu. Nabízené pozemky se rozkládají na mírném svahu s výhledem na Prahu, ale přesto v těsném sousedství současné nové a hezké zástavby. V blízkosti krásného dětského hřiště a moderního wellness hotelu, který nabízí široké sportovní vyžití (od spa, přes kurzy jogy, fitness, až po kurty na tenis a plážový volejbal).

Popovičky jsou středně velkou obcí, která se nachází v těsném sousedství Prahy (pouhých 20 minut autem do centra, lokalita Praha-východ). Rozprostírají se v blízkosti kopcovité krajiny Pražské pahorkatiny, v návaznosti na krásný a romantický Ladův kraj v okolí Hrusic a nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu využití volného času. Nedaleko je i golfové hřiště Štiřín.

Doprava

Popovičky jsou velmi dobře dostupné Praze. Sjezd na D1 a R1 je vzdálen pouhé  3km – a poté cca 10 km na metro Opatov. Průhonice- Čestlice vzdáleny 6 km.

Nákupní možnosti

Necelých 5 minut a jste v obchodní zóně v Čestlicích u Průhonic, kde kromě spousty obchodů jako Makro, Hyperalbert, Electro World, Kika je i plavecké, relaxační a fitness centrum.

Občanská vybavenost

V obci se nachází malý krámek se základními potravinami, malá soukromá pekárna, soukromá školka a obecní úřad.